Kuala Lumpur
Live-optredens in Kuala Lumpur deze week
38 live-optredens deze week in Kuala Lumpur — concerten, clubnachten en gigs.
- Avenged Sevenfold @ Unifi Arenaza 26 sep · 11:00 · Unifi ArenaTBA
- Agents Of Time in Kuala Lumpurzo 27 sep · 14:30 · Time MachineTBA
- Klosing @ The Iron Fairies Kuala Lumpurza 26 sep · 15:00 · The Iron Fairies Kuala LumpurMYR 6.25
- Lea Salonga in Kuala Lumpurdo 24 sep · 12:00 · Dewan Filharmonik PETRONASTBA
- Sara Landry in Kuala Lumpurvr 25 sep · 12:00 · XOX ArenaTBA
- Sara Landry @ XOX Arena, The Arch Galeries, Kuala Lumpur, Malaysiavr 25 sep · 11:00 · XOX Arena, The Arch Galeries, Kuala Lumpur, MalaysiaTBA
- Chill & Cheers Fridayvr 25 sep · 11:00 · Marinero Mediterranean Dining & Bar @ LalaportFree
- Post Malone in Kuala Lumpurzo 27 sep · 11:00 · National StadiumTBA
- Nicedreamza 26 sep · 10:00 · Taman Hati Studio & CafeTBA
- Lea Salongaza 26 sep · 12:00 · Dewan Filharmonik PETRONASTBA
- Avenged Sevenfoldza 26 sep · 11:00 · Unifi ArenaTBA
- Radjaza 26 sep · 12:30 · National Hockey StadiumTBA
- Don Toliverzo 27 sep · 11:00 · TM Stadium NasionalTBA
- 玉置成実 (Nami Tamaki)zo 27 sep · 11:00 · World Trade Centre Kuala LumpurTBA
- YOTTOzo 27 sep · 12:00 · Genting HighlandsTBA
- Rivozo 27 sep · 15:59 · Sunset by NEONTBA
- Toby Foxma 28 sep · 12:00 · Plenary Hall, KLCCTBA
- Lea Salongazo 27 sep · 7:00 · Dewan Filharmonik PETRONASTBA
- Yotto @ Genting Highlands Resortzo 27 sep · 15:59 · Genting Highlands ResortTBA
- asri violinistza 26 sep · 0:00 · Wedding CeremonyTBA
- asri violinistza 26 sep · 10:00 · Wedding CeremonyTBA
- Nosi at YKO (Sunset by Neon Official Pre-Party)wo 23 sep · 14:00 · ykō bukit damansaraTBA
- asri violinistzo 27 sep · 2:30 · Wedding CeremonyTBA
- MPO - Malaysian Philharmonic Orchestrazo 27 sep · 7:00 · Dewan Filharmonik PETRONASTBA
- asri violinistzo 27 sep · 12:00 · Wedding CeremonyTBA
- DRIP KL Presents: Yusef Kifahza 26 sep · 14:00 · Drip Kuala LumpurTBA
- Beta Rivellinodi 29 sep · 0:00 · Jao TimTBA
- DRIP KL pres. YUSEF KIFAHza 26 sep · 14:00 · Drip Kuala LumpurTBA
- Petang Socialzo 27 sep · 7:00 · Bloc Social Club KLTBA
- MPO - Malaysian Philharmonic Orchestraza 26 sep · 12:00 · Dewan Filharmonik PETRONASTBA
- Ai Higuchi - Live at Anime Fest!+ 2026/2za 26 sep · 15:59 · World Trade Center, Kuala LumpurTBA
- Nami Tamaki Live 2026 Starbound Tour - Presented by Anime Fest! Plus 2026/2zo 27 sep · 15:59 · World Trade Center, Kuala LumpurTBA
- DJ Lex at KYŌdo 24 sep · 14:00 · kyō kuala lumpurTBA
- Teletech Malaysia by Pinkfish Early Bird Registrationvr 25 sep · 12:00 · XOX Arena, The Arch GaleriesTBA
- Basement Invites : DJ Gamblervr 25 sep · 14:00 · Basement KLTBA
- Touravel Tech Market 2026di 29 sep · 15:59 · Kuala lumpur Convention CentreTBA
- The First Wave Concertza 26 sep · 12:30 · Zepp Kuala LumpurTBA
- GAGA LIVE IN KL 25th Sep 2026, 8.30pmvr 25 sep · 15:59 · EX8TBA